Маленькі кухні можуть виглядати гармонійно і досить функціональними. Головне, правильно їх облаштувати. Ми в BuildRoom пропонуємо декілька прикладів дизайну маленької кухні з обмеженим простором, які допоможуть вам зробити гармонійний інтер’єр.
Дизайн маленької кухні: приклади з фото
Якщо у своїй квартирі чи будинку ви вибрали для кухні мінімум місця, то потрібно подбати про те, як розмістити всі меблі. Наприклад, для кухонь із довжиною стіни 2 метри підійдуть мінімалістські рішення. А для кухні 3 метри важливо використати кожен сантиметр корисної площі. Хорошим рішенням стануть кутове планування, вбудована техніка, системи зберігання. Також використовуйте світлі тони в обробці.









Приклади дизайну маленької кухні 4 кв. м.
Незважаючи на те, що така кухня маленька, на ній можна розмістити достатню кількість функціональних елементів. Щоб створити стильний інтер’єр, використовуйте барну стійку замість столу, підвісні полиці замість масивних шаф. Розсувні двері чи ширми замість звичайних допоможуть звільнити додатковий простір. А глянсові поверхні та скляні вставки створять ефект простору.









Дизайн маленької кухні 5 кв. м: як облаштувати?
Вона буде дуже зручною, якщо правильно підібрати дизайн. Зокрема, лінійне або Г-подібне планування оптимальне для використання простору. Також використовуйте вбудовані ящики з органайзерами, компактні витяжки, вертикальні системи зберігання. Комбінація світлих та темних тонів зробить кухню стильною, але не тісною.









Дизайн кухні 6 кв. м.: ідеї з фото
На такій кухні ви зможете створити затишний та гармонійний простір. Використовуйте диван з ящиками для зберігання або вбудовану лавку, які замінять звичайні стільці. Також гарним варіантом стане дворівневе освітлення, висувні та приховані механізми. Використовуйте скляний фартух, дзеркальні елементи та багаторівневі полиці для візуального розширення.










Як облаштувати вузьку кухню: приклади дизайну з фото
Якщо у вашій квартирі чи будинку вузька кухня, необхідно ретельно підібрати інтер’єр. У такому разі вам буде зручно там проводити час. Розміщуйте робочу зону вздовж однієї стіни, також використовуйте відкидні або розсувні поверхні, щоб не захаращувати прохід. Встановлюйте вертикальне зберігання – висока вузька шафа краще, ніж кілька маленьких. А яскраве освітлення вздовж робочої зони та на стелі допоможе уникнути відчуття «тунелю».












Читайте також, як облаштувати кухню з відкритими полицями.