×

Оливковий колір в інтер’єрі: сучасні та стильні рішення +70 фото

Оливковий колір в інтер'єрі

Оливковий – один із головних кольорів цього року. Дизайнери використовують його для оформлення стін (в більшості випадків це акцентна стіна), меблі в вітальню чи кухню. Навіть стелю можна зробити оливкового кольору. Ми зібрали більше 30 фото-ідей використання оливкового кольору в дизайні інтер’єрів. А якщо у вас також є цей колір, присилайте фото, і ми додамо в статтю.

Які кольори поєднуються з оливковим

Щоб зробити інтер’єр сучасним і затишним, використовуйте спокійні природні кольори: сірий, світлий беж, коричневий. Ось декілька вдалих поєднань.

з яким кольром поєднуються оливковий

з яким кольром поєднуються оливковий

з яким кольром поєднуються оливковий

з яким кольром поєднуються оливковий

з яким кольром поєднуються оливковий

Оливкові стіни в інтер’єрі

Чудове рішення – зробити акцентну стіну в вітальні чи спальні в оливковому кольорі. Інші стіни можна зробити білими або світло сірими. Також можна виділити зону їдальні в кухні-вітальні.

оливковий колір стін оливковий колір стін оливковий колір стін оливкова стіна у вітальні оливкова стіна у вітальні оливкова стіна у вітальні оливкова стіна у вітальні оливкова стіна у вітальні оливкова акцентна стіна фото оливкова акцентна стіна фото оливкова акцентна стіна фото оливкова акцентна стіна фото

Оливкова кухня – стильне і сучасне рішення

Останнім часом дизайнери інтер’єрів все частіше вибирають оливковий колір для дизайну кухні. Дійсно, меблі будуть стильними в поєднанні з іншими природніми кольорами. Ми зібрати ідеї, як зробити оливкову кухню з білим, деревом за іншими кольорами.

оливкова кухня

оливкова кухня оливкова з білим кухня оливкова кухня дизайн оливкова кухня дизайн оливкова кухня дизайн оливкові меблі на кухні оливкові меблі на кухні оливкові меблі на кухні оливкова кухня вітальня оливкова кухня вітальня оливкова кухня вітальня

Оливкові вітальні

Дизайнери часто використовують оливковий колір в вітальні та кухні-вітальні, тому що це колір спокою. А саме в цих приміщеннях ми проводимо найбільше часу. Головне правило: якщо колір насичений, його має бути небагато. Ми зібрали 15 вдалих дизайнів інтер’єрів віталень в оливковому кольорі.

оливкова вітальня оливкова вітальня оливкова вітальня оливкова вітальня оливкова вітальня оливкова вітальня дизайн фото оливкова вітальня дизайн фото оливкова темна вітальня дизайн фото темна оливкова стіна у вітальні темна оливкова стіна у вітальні темна оливкова стіна у вітальні акцентна оливкова стіна в інтер'єрі вітальні акцентна оливкова стіна в інтер'єрі вітальні оливковий колів в інтер'єрі вітальні оливковий колів в інтер'єрі вітальні

оливковий колір стін

Дизайн спальні в оливковому кольорі

Оливковий колір додає спальні затишку і комфорту. Чудове рішення – зробити стіни і меблі і білому чи сірому кольорі, а оливковий чи хакі використати для додання акценту: штори, стілець, постільна білизна.

Інший варіант – зробити оливкові стіни. Але рекомендуємо виділити лише одну стіну чи необхідну зону.

спальня в оливковому кольорі спальня в оливковому кольорі спальня в оливковому кольорі спальня в оливковому кольорі інтер'єр спальні в оливковому кольорі оливкова спальня інтер'єр спальні в оливковому кольорі інтер'єр спальні в оливковому кольорі інтер'єр спальні в оливковому кольорі інтер'єр спальні в оливковому кольорі оливкова спальня оливкова спальня оливкова спальня дизайн фото оливкова спальня дизайн фото оливкова спальня дизайн фото

Оливкова прихожа і коридор

Дизайнери рідко використовують оливковий колір в дизайні прихожі та коридору. Але ми покажемо декілька вдалих рішень.

оливкова прихожа з деревом

оливкова прихожа з деревом

оливкова прихожа з деревом

світла оливкова прихожа

оливковий коридор дизайн

темна оливкова прихожа

оливкова прихожа шкаф

світла оливкова прихожа

оливкова прихожа шкаф

Залишити відповідь