Майно не можна повністю убезпечити від пошкоджень внаслідок непередбачуваних ситуацій. Автомобільна аварія, стихійне лихо, вихід із ладу обладнання ー всі ці фактори призводять до пошкодження дорогих особистих речей та обʼєктів.
Щоб уникнути великих витрат, варто оформити страховку. В Україні великий попит мають поліси на авто, які можна замовити тут: https://vuso.ua/catalog/fizicheskoe-lico/avtostrahovanie. Проте це не єдиний вид майна, який можна застрахувати.
Страхування житла
Послуга, що передбачає оформлення поліса на отримання компенсації внаслідок пошкодження обʼєкта нерухомості. Це може бути квартира або будинок, у тому числі й ті, що здаються в оренду. Залежно від вибраної програми, ризиками, які покриває поліс, можуть бути:
- коротке замикання;
- розбивання скла;
- протиправні дії третіх осіб;
- удар блискавки;
- пошкодження від граду, морозу, інших природних явищ.
Перелік включає й інші випадки, які неможливо передбачити. Це, наприклад, пожежа або затоплення, вибух, можна включити й воєнні дії. Цей поліс також покриває відповідальність власника перед сусідами. Це важливо, адже внаслідок затоплення або пожежі в одній квартирі страждають також ті, що знаходяться поруч.
Страхування коштовностей та цінних речей
Це поліс, який дозволить захистити дороге майно та власний бюджет від втрат, повʼязаних із його пошкодженням або повним знищенням. Оформити страховку можна на річ, яка належить власникові, а також застрахувати відповідальність перед третіми особами. Перелік ризиків, які покриває такий поліс, дуже широкий.
За цією страховкою власник цінного майна отримає компенсацію, якщо вказана в договорі річ постраждає від дії вогню, аварії (це може бути залиття водою або іншою рідиною), протиправних дій третіх осіб. Також компенсація виплачується, якщо майно отримає пошкодження в результаті дії природних явищ, вибуху побутового газу, можна включити й інші випадки.
Страхування автомобіля
Буває обовʼязковим та добровільним. Перший тип відомий під назвою Автоцивілка, його потрібно оформляти на будь-який транспортний засіб та оновлювати щороку. Страховий поліс від VUSO також включає технічний асистанс або додаткові послуги для допомоги в непередбачуваних ситуаціях на дорозі.
Автоцивілка покриває лише відповідальність водія, який є винуватцем аварії, перед третіми особами, тобто за цим полісом компенсацію на ремонт і лікування отримує тільки потерпілий у ДТП.
Більшу кількість випадків покриває добровільне страхування, відоме під назвою КАСКО ー за його умовами власник отримає компенсацію внаслідок пошкодження через:
- напади тварин, вандалів;
- стихійні лиха;
- пожежі.
Також добровільне страхування покриває випадки, що призвели до втрати або повного знищення автомобіля.
На сайті компанії VUSO також можна оформити Зелену картку. Це аналог Автоцивілки, який потрібно придбати тоді, коли ви збираєтесь їхати за кордон на своєму автомобілі. Без Зеленої картки зараз не можна перетнути кордон.
Компанія VUSO пропонує різноманітні варіанти для страхування майна. Таким чином, можна забезпечити фінансовий захист та уникнути великих витрат у разі пошкодження квартири, будинку, автомобіля, інших цінних речей.